Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Červen 2016


S blížícími se prázdninami firmy dokončují důležité aktivity v rámci 2. kvartálu. Nejinak je tomu i u naší společnosti, kdy finišujeme s vydáním a následnou distribuci nových verzí systémů Engineering Base a ELCAD/AUCOPLAN.

Další naší aktivitou je dokončení rozběhnutých projektů zahrnující dodávku software a související služby. Tyto projekty jsou realizovány v nejvyšším zastoupení u nových významných zákazníků, čímž se potvrdila naše úspěšná obchodní strategie orientovaná převážně na nabídku 3. generace inženýrského software - Engineering Base.

V rámci rozšiřování funkčnosti platformy Engineering Base jsme zahájili spolupráci s firmou Daisy a cílem této spolupráce je příprava nového výpočetního řešení pro podporu návrhů sítí všech napěťových úrovní. Bližší informace můžete získat v aktuálním vydání magazínu All for power nebo na připravované akci POWER FORUM, která se uskuteční v říjnu 2016.

Josef Fritschka
TECHNODAT

Aktuality

ELCAD/AUCOPLAN 7.11 a Engineering Base 6.6

Právě dokončujeme vydání nových verzí systémů ELCAD/AUCOPLAN 7.11 a Engineering Base 6.6, které budou našim smluvním partnerům distribuovány v následujících dnech.

Naše zkušenosti

Engineering Base září na vysokých školách

Celá řada českých a slovenských univerzit využívá při své výuce moderní SW prostředky. Nejinak je tomu i v Ostravě na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava. Více zde

Zkušenosti zákazníků

Úspěšné nasazení Engineering Base v letectví

Společnost SAZ úspěšně využívá projekční platformu Engineering Base při poskytování svých inženýrských služeb. Více zde

Dokonalé řešení pro generální dodavatele

Všestrannost Engineering Base významně urychluje procesy ve firmě TBP, která je jakožto generální dodavatel odpovědná za kompletní inženýrink jednotlivých zařízení. Více zde

Energetická vzpruha pro inženýrink

Jedna instalace, jedna databáze, jedno školení - největší evropský výrobce cukru optimalizuje své procesy za pomoci Engineering Base (EB). Více zde

Představujeme

Více než 20leté propojení na SAP

Vývoj od prvního certifikovaného rozhraní, až po nejmodernější „big data“ aplikaci. Více zde

Čerpejte dotace na vzdělávání zaměstnanců ze strukturálních fondů EU

Máme bohaté zkušenosti s realizací školení v rámci dotačních programů. Můžeme vám pomoci tyto dotace čerpat, stačí se na nás obrátit.

Vše z jednoho zdroje

Rozhovor s manažerem Ernstem Jägerem ze spol. Emerson Process Management o přínosech nasazení platformy Engineering Base. Rozhovor

Poznačte si

SPS

POWER FORUM 2016

Technodat Elektro pořádá za přítomnosti mnoha zajímavých hostů POWER FORUM, které bude zaměřené na problematiku přenosu a distribuce elektrické energie. O místě a termínu konání vás budeme s předstihem informovat.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2016 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218