Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Září 2015

Vážení přátelé, připravili jsme pro Vás toto speciální vydání občasníku e-zin, které je věnováno našemu obchodnímu partnerovi - společnosti AUCOTEC AG a 30. výročí založení této inovativní společnosti. Technodat Elektro zastupuje AUCOTEC na českém a slovenském trhu již takřka dvě desetiletí a v tomto e-zinu přinášíme informace o historii založení společnosti AUCOTEC, jejím růstu, vizi a strategii do budoucna. Hlavní zakladatelé společnosti rovněž poskytli unikátní rozhovor, ve kterém se dozvíte o tom, jak ve firmě začínali, jejich motivaci a problémech, se kterými se museli potýkat.

Jako součást tohoto vydání přijměte též pozvánku na akce pořádané v nejbližších 2 měsících - veletrh ELO SYS a internetový WEBinar věnovaný vlajkové lodi spol. AUCOTEC, platformě Engineering Base.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

představujeme

Úspěch díky změně

Rekordní obraty a nová firemní identita, více než 70% nárůst obratu za 5 let, nové dceřiné společnosti - vizitka společnosti AUCOTEC k jeho 30 letům založení. Více zde

Máme výborně nakročeno do dalších desetiletí

Rozhovor se zakladateli a největšími akcionáři spol. AUCOTEC o historii společnosti a jejich dalších vizích. Rozhovor

SPS

Další vývojový krok

Engineering Base poskytuje ideální základ pro další vývoj aplikací založených na architektuře webových technologií. Více zde

Mohlo by Vás zajímat

Inženýring bez omezení!

Ušetřit při návrhu zařízení pár týdnů práce – kdo by tohle nechtěl? Více zde

Princip otevřenosti v inženýrských procesech

Engineering Base splňuje v možnostech své integrace Kodex otevřenosti PLM (CPO). Celý článek

Poznačte si

ELO SYS

ELO SYS 2015

Navštivte náš stánek na mezinárodním veletrhu ELO SYS, který se koná 13. - 16. 10. v Trenčíně. Firma Technodat Elektro bude vystavovat v pavilonu 10 - na stánku 114.

WEBinar

Engineering Base WEBinar

26. 11. v 9:30
TECHNODAT Elektro pořádá další ze svých internetových WEBinarů zaměřený na novinky v systému Engineerig Base. Účast na tomto WEBInaru je bezplatná na základě přihlašovacích údajů, které s předstihem obdrží všichni registrovaní uživatelé systému EB prostřednictvím e-mailu.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2015 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218