Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Červen 2015

Vážení přátelé, zasíláme Vám další vydání našeho občasníku Technodat ELEKTRO e-zin se souhrnem událostí za poslední čtvrtletí a krátkou pozvánkou na veletrh Czech Raildays, který se koná v Ostravě.

Společnost AUCOTEC je silně aktivní v oblasti kolejové a dopravní techniky. Na tomto poli má se svými systémy významný podíl, který podporují reference v podobě celosvětově největších firem, jako je např. ALSTOM Transport, Bombardier, Cegelec, CSR, CNR, HeiterBlick, Siemens, Solaris, Stadler Rail, ŠKODA TRANSPORTATION, Vossloh Kiepe a další. Logickým vyústěním tohoto postavení na mezinárodním trhu je i naše účast na ostravském veletrhu Czech Raildays, kde bychom rádi předali zájemcům z této oblasti informace o možnosti zrychlení a zjednodušení projekčních, konstrukčních a výrobních procesů pro elektorinstalace vozidel za pomoci moderní elektro CAE platformy Engineering Base.

Dalším z významných milníků letošního roku je vydání nových verzí systémů ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base, které byly v předchozích týdnech distribuovány našim smluvním partnerům a s odkazem na tuto skutečnost jsme pořádali další on-line WEBinar k systému ELCAD/AUCOPLAN 7.10. Připravujeme obdobný WEBinar i pro systém Engineering Base, o jehož termínu konání budete s předstihem informováni.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

Raildays

Czech Raildays 2015

16. - 18. 6. Ostrava
TECHNODAT Elektro se letos účastní Dnů kolejové dopravy. Můžete nás navštívit na stánku č. A2 - 05. Tímto Vás srdečně zveme. Více o výstavě zde

Aktuality

ELCAD/AUCOPLAN 7.10 SP2

Na stránkách naší technické podpory je ke stažení další service pack pro systém ELCAD/AUCOPLAN 7.10. Je možné jej stáhnout této stránce.

Aktualizace databank výrobců

Od vydání posledního e-zinu jsme provedli aktualizaci databank přístrojů u výrobců SALTEK a DEHN + SÖHNE. Dále byla navázána úvodní spolupráce s dalším českým výrobcem – firmou DINEL, jejíž vybrané výrobky jsou nyní také k dispozici. Přehled podporovaných výrobců naleznete na této stránce.

Engineering Base 6.5

Uvolnění nové verze platformy Engineering Base ve verzi 6.5.2 pro české a slovenské zákazníky. TECHNODAT Elektro pro své smluvní partnery bude pořádat online WEBinar, ve kterém se dozvíte o novinkách poslední verze EB a dalších tipech pro efektivnější využívání nástroje. O přesném termínu budete informováni.

Power Day

Informace z pracovního setkání zástupců významných energetických spol. RWE, Emerson, Siemens a Braunschweiger Netz. Více zde

Zkušenosti zákazníků

Vossloh Kiepe rozhodl o nasazení nové inženýrské platformy

Cílem je zkrácení doby vývoje a zrychlení uvedení produktu na trh za pomoci moderní softwarové platformy Engineering Base. Více zde

Spojte vše do jednoho!

Jak provozovatel velkého technologického celku spojil mnoho inženýrských projektů do jednoho souvislého datového celku. Více zde

představujeme

Pokračující spolupráce se spol. TECO

TECHNODAT Elektro a český výrobce PLC přístrojů – spol. TECO navazují na dlouhodobou spolupráci a rozšířili databankovou podporu v systémech ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base o PLC moduly řady Foxtrot. Celý článek

Nová VBA makra pro Engineering Base

Připravili jsme pro Vás další podpůrná VBA makra, která opět rozšiřují existující funkcionality v systému Engineering Base.
Přehled dostupných maker naleznete zde

Mohlo by Vás zajímat

„Tradiční společnost s duchem start-up firmy“

AUCOTEC slaví 30 let: průkopníkem od počítačového zpracování výkresů až do inteligentní správy dat. Celý článek

SPS

ELCAD/AUCOPLAN WEBinar

TECHNODAT Elektro v rámci své podpory zákazníkům opět pořádal internetový online WEBinar. Na tomto semináři byly posluchačům předány informace o novinkách poslední verze uvolněné v letošním roce, principy a výhody použití spec. modulu ELCAD Studio a ukázky z oblasti výstupních formátů a programových skriptů v systému ELCAD/AUCOPLAN 7.10.

„Industry 4.0“ odstartovala

Článek pojednává o novém trendu zpracování elektro dokumentace v oblasti automatizace výroby. Více zde

Spolupráce se Siemens PLM Software

Firma AUCOTEC prohloubila spolupráci se Siemens PLM Software a na letošním veletrhu Hannover Messe prezentovala aktualizovanou verzi integrace obou systémů – Engineering Base a Teamcenter. Tisková zpráva zde

Poznačte si

SPS

Achema 2015

Navštivte stánek firmy AUCOTEC na konferenci Achema, která se koná ve dnech 15. -19. 6. 2015 ve Frankfurtu nad Mohanem.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2015 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218