Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Březen 2015

S nástupem nového roku probíhá ve všech firmách přehodnocování marketingových aktivit, mezi něž patří i účast na veletrzích a výstavách. V této oblasti je zcela patrný úpadek a málokterý veletrh si uchoval svou úroveň z předchozích let. Mezi jediný veletrh, který si udržel standard, lze bezesporu zařadit AMPER konaný na Brněnském výstavišti a v současnosti patřící mezi nejvýznamnější obecný elektro veletrh na území České a Slovenské republiky.

Z tohoto důvody jsou i naše nejbližší obchodní aktivity směřovány právě k tomuto veletrhu. Jako každoročně lze na našem stánku získat informace k námi poskytovaným činnostem jak v oblasti dodávky software, tak i inženýringu.

Loňský nárůst našeho obratu potvrzuje správnost naší strategie, tj. orientaci na kombinované dodávky softwarových licencí, implementace dodaného software a inženýringovou podporu při rozjezdu tohoto systému u zákazníků. Zde naleznete přidanou hodnotu naší firmy oproti krabicovému prodeji naší konkurence. Tímto bych vás rád pozval k návštěvě našeho stánku na veletrhu AMPER.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

ELO SYS

AMPER 2015

24. - 27. 3. Výstaviště Brno
Jako každý rok, tak i letos se TECHNODAT Elektro účastní mezinárodního veletrhu AMPER. Můžete nás navštívit na expozici v pavilonu P na stánku číslo 01. Tímto jste srdečně zvádni.

Aktuality

ELCAD/AUCOPLAN 7.10

Je připravena distribuce nové verze systému ELCAD/AUCOPLAN ve verzi 7.10 pro české a slovenské zákazníky. Po dobrých zkušenostech v loňském roce chystáme opět WEBinar zaměřený na novinky a vybrané vlastnosti tohoto systému. O přesném termínu budete informováni.

Rittal a Engineering Base

Požadovaná podpora produktů firmy RITTAL je tady! Více zde

Zkušenosti zákazníků

Emerson a AUCOTEC podepsaly dohodu o globální spolupráci

Emerson Process Management (Power & Water Solutions) a AUCOTEC podepsaly pětiletou smlouvu o globální spolupráci, která zahrnuje integraci AUCOTEC platformy Engineering Base (EB) do řídicího systému Ovation™ společnosti Emerson. Více zde

Vyšší výkon za pomoci Engineering Base

Klienti Bilfinger Greylogix sklízejí výhody nasazení platformy Engineering Base. Více zde

Představujeme

Datová podpora rozšířena o prvky firmy Hitachi

Databanky dalšího významného výrobce v oblasti průmyslové automatizace - koncern Hitachi zastoupený spol. AEF, s.r.o., naleznete v systémech ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base. Celý článek

Mohlo by vás zajímat

Spolupráce více profesí v rámci jednoho projektu

Jak lze přirovnat zpracování dokumentace projektanty více profesí ke hře orchestru s více hudebníky? Více zde

SAP nebo Engineering Base

Nejhlubší SAP integrace výrazně zlepšuje technickou dokumentaci. Více zde

Zajímavosti z Digital Plant Kongresu

Společnosti AUCOTEC a Bilfinger prezentovaly nasazení Engineering Base (EB). Více zde

Harness Manufacturing Day

Seminář v Ingolstadtu byl příležitostí pro setkání konstruktérů a výrobců kabelových svazků. Více zde

Poznačte si

SPS

Teplárenské Dny 2015

Navštivte náš stánek na konferenci Teplárenských dnů, které se konají ve dnech 8. - 9. 4 .2015 v Hradci Králové v kongresovém centru Nové Adalbertinum. Konference je zaměřená na energir, jejich efektivní využívání, ekonomické dodávky zákazníkům, ekologické získávání energie a další.

Hannover Messe

V termínu 13. - 17. 4. 2015 se společnost AUCOTEC AG, kterou zastupujeme na území ČR a SR již tradičně zúčastní veletrhu Hannover Messse v Hannoveru. Jde o největší průmyslový veletrh. Zástupci společnosti AUCOTEC Vám zde mohou poskytnou více informací ohledně SW řešení Engineering Base, ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2015 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218