Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Říjen 2014

Léto je za námi a spousta věcí, které jsme během jara odložili na léto, zůstala opět nevyřešena a s blížícím se koncem roku nevíme, do čeho se dříve pustit. Dnes je to standardní situace, protože žijeme v uspěchané době, kdy máme na všechno méně a méně času. Stejně je tomu tak i se zpracováním projekční dokumentace, kdy neustále roste tlak na zkrácení doby její tvorby. Jak toho ovšem docílit?

TECHNODAT poskytuje inženýrská řešení, kdy jedna z přidaných hodnot je právě minimalizace času na tvorbu dokumentace za použití moderních a standardních aplikací. Toto řešení je založeno na celosvětově používaném prostředí MS Windows a MS Office, takže uživatel neztrácí mnoho času se zaučením se a hlavně se samotným užíváním tohoto řešení.

Zjednodušeně se dá říci, že se jedná o snadné a rychlé PROJEKTOVÁNÍ V MICROSOFT PROSTŘEDÍ. Vysvětlení, co se za tímto heslem skrývá, je jednoduché - nabízené řešení využívá vzájemného propojení standardních aplikací MS SQL Server + MS Visio + MS Visual Basic + Engineering Base - čili kombinaci, o jejíž smysluplnosti nemůže být pochyb…

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

ELO SYS

ELO SYS 2014

14. - 17.10. Výstaviště EXPO CENTER, Trenčín
Letos se TECHNODAT Elektro tradičně účastní mezinárodního veletrhu ELO SYS. Naše expozice bude k vidění v pavilonu P-10 na stánku číslo 118. Tímto Vás srdečně zveme na naši návštěvu.


FOR ENERGO

FOR ENERGO 2014

18. - 20.11. PVA EXPO Praha
Další z veletrhů, kterých se TECHNODAT letos účastní, je FOR ENERGO v Praze. O přesném umístění našeho stánku Vás budeme informovat na našem webu.

WEBinar

WEBinar Engineering Base

27.11. v 10:00
Rádi bychom Vás pozvali na webový seminář, na kterém se dozvíte novinky z oblasti platformy Engineering Base a jeho podpory. WEBinar se uskuteční prostřednictvím internetového a telefonního připojení.

Aktuality

Spolupráce mezi ELKO EP a TECHNODAT

Společnosti navazují na historickou spolupráci a podporu systému ELCAD/AUCOPLAN za současné podpory systému Engineering Base. Více zde

Rozšíření spolupráce s firmou Phoenix Contact

Firmy TECHNODAT A PHOENIX CONTACT prohlubují spolupráci v oblasti databank přístrojů a integrace s programem CLIP PROJECT. Více zde

Service pack 1 pro systém Engineering Base

Byl uvolněn Service pack 1 pro letos distribuovanou verzi 6.4.2 CZ. Odkaz ke stažení naleznete zde

Zkušenosti zákazníků

Začátek efektivnějšího inženýrství za pomoci platformy Engineering Base

Ponorková loděnice ThyssenKrupp Marine Systems spoléhá na standardizaci pomocí EB. Více zde

Vyšší výkon za pomoci Engineering Base

Specialista na výrobu jeřábů a zdvihací techniky, společnost ABUS, spoléhá na flexibilitu a standardizaci. Více zde

IKN a jeho chladicí inženýring

Společnost IKN optimalizuje své inženýrské procesy za pomoci Engineering Base. Více zde

Představujeme

VBA makra v Engineering Base

Technický tým společnosti TECHNODAT Elektro, s.r.o. připravil podpůrná VBA makra, která slouží pro rozšíření existujících funkcí platformy Engineering Base. Více zde

Mohlo by vás zajímat

KKS

KKS značení v energetice a teplárenství

Přínosy značení KKS lze hledat už na počátku aplikace KKS označování u českých a slovenských energetických zařízení od 2. poloviny osmdesátých let minulého století. Více zde

Poznačte si

IZB

Mezinárodní veletrh IZB 14.-16.10. Wolfsburg

The International Suppliers Fair (IZB) je zaměřen na všechny dodavatele v automotive průmyslu a má významnou reputaci v mezinárodních profesionálních kruzích. AUCOTEC zde bude vystavovat řešení založené na platformě Engineering Base na stánku č. 3501 v Hale 3.

SPS

SPS/IPC/Drives v Norimberku

Navštivte stánek společnosti AUCOTEC AG na veletrhu SPS/IPC/Drives ve dnech 25. - 27.11 .2014. Na tomto významném veletrhu orientovaném převážně na oblast automatizace můžete od výrobce získat informace o systémech EB, ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2014 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218