Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Červen 2014

Jsou tomu již 3 měsíce od uskutečnění veletrhu AMPER 2014, a proto můžeme s odstupem času provést krátké poohlédnutí. Obecný trend klesající návštěvnosti se nevyhnul ani veletrhu AMPER - přesto byla účast na našem stánku opět solidní a celkově se dá konstatovat změna přístupu návštěvníků. Od čistě informativních zájemců vidíme jednoznačný posun k jednáním s hlubší diskusí o námi navrhovaném řešení. Tato cesta je správná, neboť pořízení inženýrského nástroje typu ELCAD nebo Engineering Base není jen nákupem krabicového software, ale pro mnoho firem strategickým krokem.

Jedním ze způsobů jak efektivně takovýto nástroj využívat jsou i nezbytné informace o jeho možnostech. V dnešní uspěchané době má málokdo čas číst manuály či články o novinkách aktuální verze. Proto jsme se z důvodu výrazné úspory času a zvýšení pohodlí rozhodli následovat TECHNODAT, CAE Systémy v úspěšném pořádání WEBinaru prostřednictvím internetového a telefonního připojení. První WEBinar byl zaměřen na novinky v systému ELCAD/AUCOPLAN, který se setkal s úspěchem u zúčastněných posluchačů. Zpětná vazba od uživatelů byla pro naši společnost přínosem a rádi bychom za ni poděkovali. Chtěli bychom dále pokračovat v tomto způsobu předávání informací, což doufáme, povede k oboustranné spokojenosti.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

ELO SYS

WEBinar Engineering Base

Po úspěšném pořádání WEBinaru zaměřeného na systém ELCAD/AUCOPLAN se chystáme pořádat WEBinar zaměřený výhradně na systém Engineering Base o přesném termínu konání budeme naše partnery s předstihem informovat.

Aktuality

Aktualizace databank přístrojů FINDER

Aktuální databanky nejprodávanějších přístrojů pro systémy Engineering Base a ELCAD/AUCOPLAN jsou k dispozici ke stažení pro smluvní partnery.

Allen-Bradley

Service pack 1 pro systém ELCAD/AUCOPLAN

Nyní je k dispozici ke stažení Service pack, který vylepšuje nedávno vydanou verzi systému 7.9. Odkaz ke stažení najdete zde

Zkušenosti zákazníků

Velký pokrok v dopravní technice za pomoci Engineering Base

Jak Solaris Bus & Coach získává konkurenční výhody při tvorbě kabelových svazků. Více zde

Engineering Base a AMAZONEN - WERKE

Výrobce zemědělských strojů AMAZONEN-WERKE zlepšuje své inženýrsko - technické procesy ve spolupráci se softwarovou platformou Engineering Base. Více zde

Naše zkušenosti

ČEPS

Digitální dokumentace a rizika jejího uspořádání

Každá výkresová dokumentace musí být zpracována tak, aby byla logická, přehledná, věcná, srozumitelná a komplexní. Tento základní požadavek je přirozeně kladen i na digitální formu odevzdané dokumentace.
Více zde

představujeme

Nové databanky společnosti CITEL

CITEL – další výrobce podporovaný v systémech ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base.


Engineering Base

Engineering Base 6.4

Technické oddělení společnosti Technodat Elektro, s.r.o. připravilo novou verzi platformy Engineering Base - verze EB 6.4 CZ.

Představujeme

Provozní databáze

Přejděte na provozní databázi

Každá výstavba nového nebo rekonstrukce existujícího technologického zařízení, je spojena s předáním dokumentace skutečného provedení technologie nebo stavby (DSPS). Více zde

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2014 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218