Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Březen 2014

Právě čtete letošní první vydání našeho ELEKTRO e-zinu. Vraťme se zpět k roku 2013 a jeho výsledkům, za které se nemusíme stydět. Celá skupina firem Technodat opět meziročně rostla, a to o 12 %. Za toto patří díky především Vám - zákazníkům, ale i pracovníkům skupiny Technodat a dává nám to optimistický výhled na vývoj české ekonomiky, která v této oblasti úspěšně odolává globální recesi.

Společnost Technodat Elektro nadále pokračuje ve svých aktivitách v oblasti distribuce a implementace softwarových nástrojů a poskytování služeb s nimi souvisejících. Neustále pracujeme na vývoji, customizaci a podpoře dodávaných systémů jak v klasické linii - ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN, tak i v nastupující moderní platformě Engineering Base.

Další krok pro zdokonalení naší podpory je převzetí odzkoušeného způsobu workshopů ze skupiny Technodat. Pomocí on-line semináře - WEBinaru - bychom Vás rádi informovali o dalších možnostech využití námi dodávaných SW nástrojů.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

AMPER 2014

18. - 21. 3. 2014, Brněnské výstaviště
Společnost Technodat Elektro, s.r.o. Vás srdečně zve na veletrh AMPER 2014. V hale V na stánku číslo 1.16. můžete zhlédnout námi nabízené softwarové řešení a služby. V případě Vašeho zájmu o osobní setkání s námi, nás kontaktujte pro zaslání volné vstupenky.

ELCAD/AUCOPLAN WEBinar

Na základě pozitivních zkušeností skupiny Technodat plánujeme on-line verzi workshopu prostřednictvím webového rozhraní. Cílem je předat informace o vývoji a novinkách systému ELCAD/AUCOPLAN.
O termínu a způsobu přihlášení budou uživatelé systému ELCAD/AUCOPLAN informování v nejbližší době prostřednictvím e-mailu.

Aktuality

Databanky a knihovny SIEMENS

Ve spolupráci s firmou SIEMENS jsme provedli rozšíření a aktualizaci podpory pro jejich výrobky (PLC a frekvenční měniče).

DEHN + SÖHNE

Databanky DEHN + SÖHNE

Spolupráce se společností DEHN + SÖHNE pokračuje a Technodat vydává ke stažení aktualizované databanky přístrojů pro rok 2014.

Návrh pro tvorbu databank

Nenašli jste data, která používáte při své práci? Kontaktujte nás prostřednictvím našeho formuláře na konci této stránky, jaká data chcete doplnit, abychom mohli oslovit výrobce a domluvit s nimi spolupráci.

Představujeme

ELCAD/AUCOPLAN 7.9.0

Společnost Technodat oficiálně uvolnila novou CZ verzi systému ELCAD/AUCOPLAN, její distribuce všem zainteresovaným uživatelům proběhla začátkem března.

HELUKABEL

Podpora od nového výrobce

Firma HELUKABEL je dalším výrobcem, který podporuje systémy Engineering Base a ELCAD/AUCOPLAN. Vybraný sortiment kabelů a vodičů je nyní k dispozici pro tyto systémy.

Naše zkušenosti

Digitalizace vodní elektrárny Lipno

Od roku 2010 provádí firma Technodat Elektro, s.r.o. a její divize Engineering zakázku kompletní digitalizace elektro-technologie vodní elektrárny Lipno 1 na úrovni DSPS. Celý článek zde.

Naše zkušenosti ze školení RUPLAN EVU 4.8

Po uvolnění nové verze jsme provedli celou řadu školení, kdy na reálných projektech zákazníků byla využita nová funkce „FODOG“ - automatické generování montážních dokumentů nad celým projektem. Praktickým ověřením se potvrdila velká úspora časových nákladů při zpracování rozsáhlé dokumentace. Získané zkušenosti budou využity při zdokonalování funkcí v další verzi systému RUPLAN.

Zkušenosti zákazníků

Nové synergie pro spol. SUNDYNE

Mezinárodní společnost SUNDYNE pomocí platformy Engineering Base (EB) kombinuje Basic a Detail Inženýring. Více zde

Začátek obratu v provedení provozní dokumentace

Management společnosti RWE zavádí pro všechny uhelné elektrárny jednotný inženýrský systém od firmy AUCOTEC. Více zde

Mohlo by Vás zajímat

Kam kráčíš, elektro CAD/CAE?

Elektro CAD/CAE software stejně jako ostatní projekční softwarové nástroje prochází neustálým vývojem. Přiložený článek má v krátkosti informovat o přínosu nové CAE platformy Engineering Base oproti dosavadním klasickým elektro CAE systémům.
Celý článek zde

Poznačte si

Hannover Messe

V termínu 7. - 11. 4. 2014 proběhne v Hannoveru největší průmyslový veletrh. Jedním z tradičních vystavovatelů je i společnost AUCOTEC AG, kterou zastupujeme na území ČR a SR. V expozici této společnosti (hala 7, stánek B28) můžete získat informace k SW řešením Engineering Base, ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2014 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218