Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Říjen 2013

V předcházejícím čísle e-zinu jsme Vás zvali na náš seminář Elektro CAE FORUM do Kurdějova u Brna. Seminář byl zaměřen na oblast Power & Instrumentation, tj. energetika, petrochemie, plynárenství a oblast Cable, tj. výroba kolejových vozidel a kabelových svazků. Podle ohlasu ze strany zúčastněných bylo množství a kvalita předaných informací jak ze strany TECHNODATu, tak i od firmy AUCOTEC a některých uživatelů více než uspokojivé.

Spolu s představením novinek a zajímavých řešení u klasických systémů ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN došlo i na informace k nastupující platformě Engineering Base. Pro mnohé zákazníky to bylo první větší seznámení s touto platformou a dle vzniklého zájmu určitě velmi přínosné. Důkazem je celá řada dotazů na možnosti nasazení platformy, které byly diskutovány v následujících měsících, na něž bychom rádi navázali prostřednictvím setkání na některém z nejbližších veletrhů - ELO SYS v Trenčíně a FOR ELECTRON v Praze, kterých se pravidelně účastníme.

Mezi další významné aktivity skupiny TECHNODAT patří již mnohokrát zmiňované létající kolo F-Bike, které začíná dobývat svět – zpravodajství na ČT24, CNN a zájem z Bangladéše. Dále je to otevření nové budovy a také začlenění všech produktových WEBů pro elektro CAD/CAE systémy pod hlavní stránku TECHNODATu.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

ELO SYS

ELO SYS 2013

15. - 18.10. Výstaviště EXPO CENTER, Trenčín
Společnost TECHNODAT Elektro se, jako je tomu už tradicí, bude účastnit mezinárodního veletrhu ELO SYS. Zástupci společnosti budou k zastižení v pavilonu P-10 na stánku číslo 126. Tímto jste srdečně zváni na naši návštěvu.


FOR ELECTRON

FOR ELECTRON 2013

19. - 21.11. PVA EXPO Praha
Další z námi navštívných veletrhů bude FOR ELECTRON. O přesném umístění našeho stánku Vás budeme informovat na našem webu.

Aktuality

FORUM 2013

TECHNODAT pořádal „Elektro CAE FORUM 2013“

Uvolněná přátelská atmosféra, ideální počasí, neobvyklé prostředí s historickým nádechem, zábavný večerní program, ale i odborné poznatky a novinky z oblasti elektro CAE nástrojů, to vše zažili účastníci letošního semináře.

ELCAD/AUCOPLAN

Změna WEBových stránek pro ELCAD/AUCOPLAN

Připravili jsme pro Vás nový vzhled WEBu pro systém ELCAD/AUCOPLAN zapadající do koncepce spol. TECHNODAT, jako silného dodavatele CAD/CAE/PLM řešení. Původní koncepce již neodpovídala aktuálním trendům. Jedním z dalších důvodů bylo zvýšení přehlednosti námi nabízených elektro řešení a technické podpory. Věříme, že Vás tato inovace v novém stylu zaujme.

Allen-Bradley

Podpora PLC Allen-Bradley

Efektivnější projektování PLC systémů si slibují firmy TECHNODAT a ControlTech od nově připravené podpory pro projektanty. Více zde

Nová budova

Slavnostní otevření nové budovy a školicího střediska TECHNODATu

Více jak pět let snažení předcházelo okamžiku slavnostního otevření nové budovy a školicího střediska Technodatu ve Zlíně, které se uskutečnilo ve čtvrtek 13. června 2013.

Zkušenosti zákazníků

DOW

Dow Chemical - jeden systém pro všechno

Chemická společnost Dow Chemical se spoléhá na centrálně řízenou databázi za pomoci platformy Engineering Base. Více zde

Naše zkušenosti

ČEPS

Digitalizace transformovny Sokolnice spol. ČEPS

TECHNODAT Elektro, s.r.o. a její skupina služeb realizovala zakázku na kompletní aktualizaci elektro-technologie transformovny Sokolnice na úrovni DSPS. Více zde

Představujeme

RUPLAN

RUPLAN 4.8

V současné době je pro všechny aktivní uživatele uvolněna nová verze RUPLAN 4.8.


EB a CATIA V5

Integrace systémů EB Cable a CATIA V5

Unikátní mechatronická integrace pro návrh a výrobu kabelových svazků. AUCOTEC se posunul o další krok kupředu v procesu návrhu svazků v oblasti automotive, letecké dopravy a dopravy obecně.

F-BIKE

Projekt létajícího kola F-BIKE

V dubnu Létající kolo F-Bike poprvé koordinovaně vzlétlo. Více zde. Projekt přilákal velkou pozornost a kolo se dostalo do živého zpravodajství ČT24, ale také na nejznámější zpravodajský kanál CNN. Po odvysílání reportáže o vzletu kola projevil zájem o kolo zástupce významné bangladéšské společnosti zaměstnávající několik tisíc lidí.

Naše zkušenosti

SPS

SPS/IPC/Drives v Norimberku

Navštivte stánek společnosti AUCOTEC AG na veletrhu SPS/IPC/Drives ve dnech 26.-28.11.2013. Na tomto významném veletrhu orientovaném převážně na oblast automatizace můžete od výrobce získat informace o systémech EB, ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN.


Engineering Base

Engineering Base 6.4

Vývojové centrum AUCOTEC AG postupně již uvolňuje novou verzi platformy Engineering Base 6.4.x. Aktivně připravujeme její českou verzi, která by měla být k dispozici na přelomu letošního roku.

ELCAD/AUCOPLAN

ELCAD/AUCOPLAN 7.9

Vývoj neustal ani u klasické aplikace ELCAD/AUCOPLAN a probíhá dokončení vývojové verze 7.9. Uvolnění této verze v anglickém a německém jazyce je plánováno ze strany spol. AUCOTEC na konec letošního roku.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2013 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218