Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Květen 2013

Od vydání posledního e-zinu na začátku března uběhly již skoro 3 měsíce a proběhla spousta zajímavých a důležitých věcí. Jednou z nich byl veletrh AMPER na Brněnském výstavišti. V průběhu tohoto veletrhu se uskutečnila na našem stánku celá řada důležitých jednání mezi zástupci naší společnosti a Vámi, již existujícímu zákazníky, nebo mezi potenciálními novými uživateli se zájmem o přechod na námi nabízenou novou platformu EB.

Tato jednání nám ukázala zájem o přechod ze starších systémů konkurenční nabídky EPLAN, CADELEC apod., ale i uživatelů klasických systémů od spol. AUCOTEC - ELCAD či RUPLAN. Doufáme, že dohodnuté kroky proběhnou v průběhu letošního roku k oboustranné spokojenosti.

Druhým důležitým bodem bylo uzavření fiskálního (účetního) roku spol. AUCOTEC. Tato spol. vykazuje za poslední 3 roky neuvěřitelný nárůst obratu o 50 %, kdy hlavním tahounem je širší zavádění nové platformy EB v Evropě. Důležitým faktorem je navíc i udržení existujících obratů s klasickými systémy ELCAD, AUCOPLAN a RUPLAN.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

forum

Elektro CAE FORUM 2013

5. - 6. 6. 2013 Kurdějov u Brna
Společnost Technodat Elektro ve spolupráci s vývojovým střediskem AUCOTEC navazuje na úspěšné semináře pořádané v minulých letech a dovoluje si Vás tímto pozvat na letošní seminář, který se uskuteční ve dnech 5. - 6. 6. 2013 v Kurdějově u Brna.

Aktuality

Nové logo Technodat

Modernizace firemního loga Technodat

Společnost Technodat přichází s modernizací firemního loga. Po mnohaletém používání loga převzatého od našeho zakladatele dochází u všech společností v rámci skupiny TECHNODAT k jeho úpravě.

engineering base

Nová verze Engineering Base 6.3

Technický tým spol. TECHNODAT připravil českou verzi Engineering Base 6.3. Tato verze je nyní v distribuci pro všechny aktivní uživatele na území České a Slovenské republiky.

AUCOTEC

Významný růst spol. AUCOTEC za přispění platformy Engineering Base

SW společnost AUCOTEC AG uzavírá obchodní rok 2012/2013 s novým rekordním obratem a nárůstem počtu zaměstnanců. AUCOTEC i přes současnou krizi již potřetí v řadě navýšil obrat a to především díky nové databázové platformě Engineering Base.

Tato platforma je středem zájmu mnoha společností, které chtějí inovovat své dosavadní řešení v oblasti zpracování a workflow elektro a MaR dokumentace investicí do opravdu moderní technologie.
Oficiální tisková zpráva spol. AUCOTEC

ruplan

Nová verze RUPLAN 4.8

TECHNODAT připravil pro český a slovenský trh novou verzi systému RUPLAN 4.8 CZ jak ve verzi Basic, tak EVU. Novinky této verze budou uživatelům představeny na semináři Elektro CAE FORUM 2013, který se koná 5. + 6. 6. v Kurdějově u Brna. Zde mohou zájemci získat bližší informace o nové verzi a školení během osobních diskusí s techniky spol. TECHNODAT.

Daisy

Spolupráce se spol. Daisy spol. s r.o.

Na základě smlouvy o vzájemné obchodní spolupráci došlo k rozšíření dosavadní nabídky software o výkonové výpočetní nástroje pro nn, vn i vvn sítě od společnosti Daisy. Základní informace budou poskytnuty na semináři Elektro CAE FORUM. Více informací připravíme v nejbližší době v samostatném článku.

Naše zkušenosti

projekt

TECHNODAT a výrobci přístrojů

Jednou z podpůrných činností, které provádíme pro naše zákazníky, je do námi dodávaných CAE aplikací příprava technických a grafických dat o přístrojích a kabelech nabízených na našem trhu. Vycházíme zde z úzké spolupráce s celou řadou výrobců či jejich obchodních zastoupení. Na nedávno proběhlém veletrhu AMPER jsme byli osloveni několika výrobci s cílem doplnit jejich výrobky do našich systémů. Na základě této spolupráce postupně pro odpovídající CAE aplikace upravujeme dodaná data a zveřejňujeme na našich servisních stránkách.

Zkušenosti zákazníků

ProCS

Engineering Base a ProCS

Společnost ProCS, s.r.o. Šala úspěšně přešla na databázovou platformu projekčního nástroje Engineering Base. Více zde

Představujeme

všb

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Na VŠB – TU Ostrava, FEI probíhá již několik let v rámci studijního programu „Projektování elektrických zařízení“ výuka zpracování elektro-dokumentace s pomocí platformy Engineering Base (EB). Studenti za pomoci této SW platformy připravili ve svých diplomových pracích zajímavé projekty, o kterých bude informovat zástupce univerzity na semináři Elektro CAE FORUM 2013.
V průběhu letošního roku pro Vás připravíme další zajímavé informace.

cable

CAE software pro sestavování kabelových svazků

Jedním z nabízených řešení stavěných na platformě EB je Engineering Base Cable. Toto řešení je určeno pro společnosti z oblasti kolejové, dopravní, letecké a satelitní techniky, které připravují elektro-instalační dokumentace zařízení či vozidla nebo jsou výrobci kabelových svazků. Bližší technické informace najdete v přiloženém článku.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě, že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2013 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218