Technodat ELEKTRO e-zin

Editorial

Březen 2013

Nová podoba našeho zpravodaje e-zinu, který právě čtete, je výsledkem investic společnosti Technodat Elektro do nových informačních technologií. Od původních občasníků ELCADinfo, RUPLANinfo přes PDF podobu e-zinu v loňském roce, jsme se rozhodli využít moderních technologií a připravit nový vzhled za využití standardů dnešní doby. Výsledkem je tato podoba informačního bulletinu s názvem ELEKTRO e-zin, se kterým, doufáme, budete spokojeni.

Nejedná se ale o jedinou změnu v informačních aktivitách naší společnosti. Po mnoho let byly naše softwarové aktivity směřovány hlavně do CAD/CAE aplikací ELCAD, RUPLAN a AUCOPLAN. V poslední době dochází k nárůstu zájmu ze strany zákazníků a nových zájemců i o novou databázovou platformu stavěnou na celosvětově používaných produktech (SQL Server a Visio) od spol. Microsoft. Z tohoto důvodu jsou i naše klíčové aktivity směřovány hlavně na širší podporu platformy Engineering Base.

Rozšíření nabídky aktivit zahrnuje nejen dodávku nových SW licencí ale podstatné rozšíření i softwarových a inženýrských služeb k systému Engineering Base. Naše investice do této nové platformy jsou určeny hlavně pro zákazníky, kteří hledají budoucí vizi pro řešení jejich firemního workflow v oblasti zpracování a servisu elektro a MaR dokumentace.

Naše první projekty založené na platformě Engineering Base ukazují na sílu a nové možnosti tohoto řešení. Touto cestou bychom rádi nabídli naše know-how i Vašim potřebám.

Zdeněk Potměšil
TECHNODAT

Pozvánka na nejbližší akce

AMPER 2013

19. - 22. 3. 2013, Brněnské výstaviště
Společnost Technodat Elektro, s.r.o. Vás srdečně zve na veletrh AMPER 2013. Ve dnech 19. 3. - 22. 3. 2013 budeme prezentovat naše řešení v hale V na stánku číslo V017. Těšíme se na Vaši návštěvu. V případě Vašeho zájmu o osobní setkání s námi, nás kontaktujte pro zaslání volné vstupenky.

ELCAD/AUCOPLAN workshopy

Na základě zkušeností z minulých let plánujeme znovu uspořádat individuální technické workshopy. Cílem je předat informace o vývoji a novinkách systému ELCAD/AUCOPLAN, informace k naší aktuální podpoře a výhled na novou platformu Engineering Base.

Aktuality

Technodat hlásí výborné výsledky 2012

Celá skupina firem Technodat v České republice a na Slovensku rostla obratově o více jak 20 %, což v současné ekonomické situaci dokládá pevnou pozici a správnost diverzifikace aktivit Technodatu.

webtop100

Sjednocování produktových WEBů

Na vzrůstající zájem zákazníků o kompletní PLM řešení od jednoho dodavatele jsme zareagovali postupným slučováním webových stránek pod hlavičku skupiny TECHNODAT. Na těchto firemních stránkách mají návštěvníci k dispozici celkový přehled o činnostech a projektech skupiny TECHNODAT.

ruplan

RUPLAN 4.8

Německá firma AUCOTEC AG nezahálí i při vývoji systému RUPLAN. Těsně před uvolněním je nová verze 4.8, která by měla být na český trh uvedena v lokalizované podobě během 2. čtvrtletí. Mezi nejvýznamnější novinky lze zařadit nový generátor kompletní doprovodné dokumentace, přepracování graf. editoru pro multi-window zobrazení, obnovitelný koš pro všechny databáze apod.

Naše zkušenosti

projekt

Zpracování velkých elektro projektů

Technici našeho ELCAD týmu provedli otestování rychlosti zpracování některých standardních funkcí systému ELCAD na velkých projektech. Parametry prováděného testu a naměřené hodnoty si můžete přečíst v PDF souboru.

Zkušenosti zákazníků

Engineering Base a Porsche AG

Firma Porsche AG je celosvětově brána jako ztělesnění inovací při výrobě vysoce moderních produktů. Jedním z inovativních kroků bylo i zavedení platformy Engineering Base pro konstrukci kabeláže automobilů Porsche. Více zde

AUCOPLAN a IVG AG

Společnost IVG AG je nadnárodní realitní společnost která se zabývá správou zásob plynu a ropy. Pro zpracování a servis dokumentace využívá systému ELCAD/AUCOPLAN. Více zde

Poznačte si

Hannover Messe

V termínu 8. - 12. 4. 2013 proběhne v Hannoveru největší průmyslový veletrh. Jedním z tradičních vystavovatelů je i společnost AUCOTEC AG, kterou zastupujeme na území ČR a SR. Na stánku této společnosti můžete získat informace k SW řešením Engineering Base, ELCAD/AUCOPLAN a RUPLAN.

ELEKTRO FORUM

Technodat Elektro připravuje pro svoje zákazníky a příznivce z řad dalších firem semináře zaměřené na zpracování a údržbu elektro a MaR dokumentace. Obsahem bude nejen představení námi nabízených řešení, ale také vystoupení uživatelů s praktickými zkušenostmi.
V případě Vašeho zájmu o účast si zarezervujte termín 5. - 6. 6. 2013. Bližší informace o programu seminářů budou zveřejněny v následujícím čísle e-zinu.

„Technodat ELEKTRO e-zin“ je publikován nepravidelně 1-3x ročně.

V případě že si nepřejete být informováni o podobných sděleních, klikněte na odkaz:

Odhlásit zasílání e-zinu

© 2013 TECHNODAT, Všechna práva vyhrazena. Tento e-mail navazuje na předchozí obchodní korespondenci resp. o Váš zájem o elektro řešení projevený na veletrzích či výstavách - nejedná se o nevyžádanou korespondenci.

Odesílatelem tohoto sdělení je Technodat Elektro, s.r.o.
třída Tomáše Bati 3295, 760 01 Zlín, IČ: 25558218